Makaleler » Toptancı Geldi » Ekonomik Krizde Ek İş Fırsatı

Ekonomik Krizde Ek İş Fırsatı

Bulunduğumuz bu ekonomik krizde insanlar geçim konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Ve buna çözüm olarak ek iş aramaktadırlar. Böylelikle geçim sorunlarını biraz hafifletmek isterler.

 

Kas gücü gerektirmeyen işler sizler için daha uygun olacaktır. Çünkü var olan düzenli devam ettiğiniz işte belli bir yere yorulmuş olursunuz. Dijital dünyanın insanlığa sunmuş olduğu yeni bir kolaylık online alışveriştir. Belki de şu an online alışveriş yaparak vakit kazanıyorsunuz. Bu olayı bir üst alana çıkartarak online satış yapabilirsiniz. Freelance ve home Office çalışma imkanı sunan bu iş alanı size ek gelir sağlayarak gelirinize katkıda bulunur. Hem de herhangi bir ürün stoğu yapmadan.

 

Peki bu nasıl mümkün?

Hepimizin bildiği amazon, 2 müşteri grubu için (alıcı ve satışı yapan) hizmet sunar. Satıcı için özel amazon depoları oluşturur ve müşterinin ürünü orada muhafaza edilir. Ve almak isteyen kişinin ürünü direkt amazon deposunda yola çıkar.

 

Dropshipping ile siz de stoğunuz olmadan satış yapabilirisiniz. Toptancigeldi.com ile herhangi ürün stoğu olmadan e-ticaret sitelerine ürün ekleyerek satış yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aldığınız ürün fiyatının üstüne kar oranı ekleme olacaktır. Ödeyeceğiniz ücret ise kargolama ücreti ve ürün ücreti olacaktır. Oluşturacağınız kampanyalar ve reklamlarla güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5