Dropshipping İş Modelimiz

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri toptancigeldi.com 'a  yönlendirerek, ürünleri toptancigeldi.com 'un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

 

Dropshipping :

 

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshippingstok tutmak yerine, gelen siparişleri toptancigeldi.com' a  yönlendirerek, ürünleri toptancigeldi.com’ un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

 

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

 

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

 

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi toptancigeldi.com’ un deposu üzerinden sağlanır.

 

Toptancigeldi.com kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır.

 

ÜCRETSİZ Dropshipping sistemini sektörde ilk yapan firmayız

 

İŞİN KISASI...

SEN SAT

BİZ GÖNDERELİM...

 

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız


 
Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :


Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz.


Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.


Profesyonel bir ekip :


Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu, torba/havalı, ambalaj yastığı/balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleriyle paketleyip yolluyoruz.


Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir.


Hediye paketi tercih etmeniz durumunda ücretsiz Hediye Paketi kullanılmakta olup, alınan hizmet bedeli yapılan hizmetin maliyetidir.

İsterseniz Sitenize Özel Koli , Paket, Poşet, Etiket, Sticker, Hediye Çeki vb. Kullanılmasını İstiyorsanız Firmamızla İletişime Geçiniz.


Fatura ve Teslimat Adresi :
 
Bayilerimizin en çok dikkat edecekleri nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır.


Toptancigeldi.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir.


Son Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye toptancigeldi.com faturası gönderilmez.


Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email/posta/kargo ile göndermekle yükümlüdür.

(Tarafımıza mail olarak gönderilen fatura siparişe eklenmektedir.)


toptancigeldi.com sizin adınıza sevk belgesi düzenleyerek paketle birlikte müşterinize gönderecektir. ( Sevk Belgesi üzerinde ürün tutarı yazmamaktadır.)


Adres bilgisi alanına müşterinize ait tüm bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir.


Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.
 
Kargolama :
 
Kargolar toptancigeldi.com' un MNG Kargo anlaşması ile gönderilecektir.


Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün veya yoğunluğa göre 1 - 3 gün içerisinde kargoya verilir.


Saat 15.00 ‘dan Sonra Verilen Siparişler Bir Sonraki Güne Sarkabilmektedir.


Kargo takip numarasını "Sipariş Takibi" nden yapabilirsiniz.


Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.


Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.


Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk veya parçalanmış gönderilmesi durumunda bunun görüntü alarak ve tutanak tutturarak tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları toptancigeldi.com' a aittir.
 
Kargolama Ücretleri :


 0-3 desi aralığı  27 TL
 
Müşteri Hizmetleri / Destek
 
7/24 Destek sistemini kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5