Hakkımızda

Bayi odaklı çözümler sağlayarak her zaman, her yerde bayilerimize en hızlı, en kaliteli, en ekonomik çözümler sunma yolunda ilerlemekteyiz.

 

2015 yılından bu yana pazaryerlerinde ve internet siteleri üzerinden perakende e-ticaret yaparak edindiğimiz tecrübe ile Toptan Satış hizmetlerine de firmamız 2019 yılında başlamış bulunmaktadır.

 

Toptancigeldi.com için kısaca; "E-Ticaret  konusunda uzmanlaşmış bir Firma"diyebiliriz. 

 

Peki Toptancigeldi.com diğer  firmalarından neden farklıdır?

 

Çünkü;


Herşeyden önce;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

 

Elbette Toptancigeldi.com ’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Misyonumuz :

 

ToptanciGeldi.com olarak her geçen gün ekibini ve satmış olduğu ürünleri çoğaltmakta, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş durumdayız. Politikalarımızın sadece firma çıkarı üzerine kurulmaması gerektiğini bilmekteyiz ve bayilerimize de aynı titizlikle yaklaşmaya çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz :

 

Bayilerimizi geleceğe taşıyan doğru adres olmak, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük tedarikçisi olmak.

 

Değerlerimiz:

Biz;
Müşteri odaklı,
Güvenilir,
Yenilikçi,
Sorumlu ve Özveriliyiz...
 
Gücümüz:
Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5