Toptan Satış

SELÇUK TEKNOLOJİ BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ - TOPTANCI GELDİ markası olarak tamamen yenilendik.

 

Firmamız ürünlerin bir çoğunun ithalatını yaptığından dolayı firmamız da stokta bitti veya kalmadı gibi sorunlar çok çok nadir olmaktadır.

 

Yapmanız gereken ; ToptanciGeldi.com'da üyelik oluşturup, sisteme doğru bir şekilde adres ve firma bilgilerinizi doldurup kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

 

SELÇUK TEKNOLOJİ BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ bünyesinde olan TOPTANCI GELDİ çalışanları tarafından toptan bayilik işlemleriniz onaylandıktan sonra; yapmanız gereken sepete istediğiniz model veya ürünü seri veya tekli şekilde ekleyerek siparişi tamamlamanız.


TOPTAN BAYİLİK ;

 

Minumum sistemden almanız gereken tutar; 20.000 TL'dir.

 

Carinizde minumum 20.000 - 100.000 TL arası nakit bulunması gerekmektedir.

 

İskonto oranı %20'dir.

 

Kargo işlemleri kendi anlaşmanız olan kargo ile veya ambar ile teslimi sağlanmaktadır.

 

Kargo kaynaklı sorunlarda firmamız müdahale etmemektedir. Eğer kargo esnasında kırılma, üzerine bir şey dökülme gibi durumlarda kargo firmasında tutanak tutmanız gerekmektedir.

 

Faturalandırma işlemleri satış gerçekleştiği zaman anında kesilmektedir. İade işlemleri tarafımızdan kaynaklı bir sorunlarda CARİ Hesabınıza tanımlanacaktır.

 

Özel siparişlerinizde teslimat süresi ürün adetine göre değişmektedir. Bu sebepten dolayı 0 501 201 27 77 whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5