Mc4 Konnektör Paralel Konnektör Kablolu

Ürün Kodu: TG0601

Marka: Geveze Store

0 Değerlendirme
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 342 999 36 06

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

En geç 08 Haziran, 2023 Perşembe günü kargoda.

Solar enerji malzemeleri kapsamında sizinle buluşan konnektör, güneş panelizin verimli çalışma serüvenini desteklemeyi hedefler.

Nitelikli Kullanım

Özel tasarım konnektör, güneş panelinin kullanım alanına montaj serüvenini kolaylaştırmayı hedefler. Zaman kaybının önüne geçerek panel bağlantılarının ideal şekilde kurulmasını destekler. Bu sayede ekonomik açıdan sizi rahatlatarak ergonomik deneyime olanak tanır.

 

Dayanıklı Tasarım

Dış ortam şartlarına uygun olan konnektör, -50 / +80 ısı derecelerinde dahi zarar almamaya elverişlidir. Sıvı geçirmez yapısı sayesinde sudan ve hava şartlarından etkilenmemeye de elverişli kullanım vadeder.

  •     1 adet dişi 1 adet erkek Y konnektör içeriğiyle sizinle buluşur.
  •     Sağlam yapısı sayesinde yılları aşan uzun kullanım olanağını size sunmayı hedefler.
  •     Ergonomik ölçüleri sayesinde pratik taşınma ve yerleşme olanaklarını sunar.


Özellikler

Multi-Contact fotovoltaik alanında öncü ve solar panel bağlantı sistemlerinde dünya lideridir. Multi-Contact fotovoltaik konnektör sistemleri hem bina hem de açık saha montajlarında zaman kaybını önlemek, solar panellerin güvenilir bir şekilde seri ve paralel bağlanmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

Multi-Contact solar konnektör sistemleri, solar modüllerin fabrikada veya sahada ön montajına imkan tanımaktadır. Solar panelden invertöre kadar olan tüm bağlantılar eğitimli operatörler tarafından kolaylıkla montaj yapılabilir, ve bu şekilde solar panellerin kurulum maliyetleri düşebilir.

 

Tamamen dış ortam şartlarına uygun olup -50 / +80 derece dahi zarar görmez. herhangi bir şekilde suya ve neme dayanıklı olup herhangi bir sıvı geçirmez.

 

Paket içeriğinde 1 adet dişi 1 adet erkek Y konnektör vardır. 2 adet güneş panelini paralellemek için kullanılır. Tüm bu paket içeriği 1 çift konnektör seti olarak adlandırılır.

 

*** Ürün Kablo Y konnektör yani ikili konnektördür. Kablo uzunlukları ise her bir ayakta 15 cm dir. ***

ToptanciGeldi.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar ToptanciGeldi.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı / Bayi sıfatıyla ToptanciGeldi.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi / kurumlar Satıcı / Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve ToptanciGeldi.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5